ARTS Spider Spider Mite Spray


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve£35.00

Përshkrim

ARTS Spired është një spërkatës natyral për kontrollin e marimangave të kuqe të merimangës (të njohura edhe si marimangat e merimangës ose marimangat e merimangës) duke përfshirë vezët dhe larvat e tyre. Spired është një spërkatës organik që shpërndan rrjetat dhe vezët e marimangave të merimangës, duke shtypur kështu popullatat e marimangave të merimangës. Spired përbëhet nga vaji i karafilit dhe përbërës të tjerë natyralë, si kuazia (ekstrakt nga druri i hidhur).

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi