BioBizz - Acti-Vera


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve£13.50

Përshkrim

Acti-Vera është krijuar për të mbrojtur sistemin imunitar, për të rritur metabolizmin dhe për të përmirësuar përthithjen e lëndëve ushqyese në bimët tuaja! Si rezultat, ata do të përfundojnë shumë më të fortë dhe më të shëndetshëm, brenda dhe jashtë! Është me të vërtetë një produkt enzimë fantastik, natyral për përdorim gjatë rritjes dhe lulëzimit të perimeve.

• Forconi shëndetin e bimës
• Komponent thelbësor kur përdorni gamën e Biobizz në coco
• Ndihmon në zbërthimin e sheqernave dhe lëndëve të ngordhura bimore duke siguruar një zonë të shëndetshme të rrënjëve
• Mbroni sistemin imunitar të bimëve
• Rrit metabolizmin dhe marrjen e lëndëve ushqyese
• Përdorni enzima të fuqishme
• Përmirësoni në mënyrë organike rezultatet tuaja
• Përdoret gjatë fazave të perimeve dhe lulëzimit
• Shpejtësia e hollimit: 1-5ml për litër

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi