Përzierje Peshku Biobizz


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve£8.50

Përshkrim

Fuqia e detit, e përqendruar në tenxheren tuaj! Ky infuzion i pasur me azot i emulsionit organik të peshkut i përzier me ekstrakt të panxharit të sheqerit 100% organik holandez, ndihmon në përshpejtimin e rritjes dhe stimulimin e prodhimit të mikroorganizmave dhe baktereve të dobishme. Do të transformojë vërtet shëndetin e bimëve tuaja gjatë fazës së vegjetacionit!


• Emulsion peshku organik i përzier me ekstrakt të panxharit të sheqerit holandez 100% organik
• Përshpejtojnë rritjen dhe stimulojnë prodhimin e mikroorganizmave dhe baktereve të dobishme
• Shpejtësia e hollimit: 1 - 4ml për Litër
Certifikimi

Biobizz ka 6 çertifikime të ndryshme organike në mbarë botën!

• Certifikatat e Unionit të Kontrollit: Inputi i Programit Organik Kombëtar (NOP).
• Certifikatat e Unionit të Kontrollit: Input organik i BE-së
• Shenja e cilësisë së mirë të tokës
• EnvirOganic
• Pika Vert
• Certifikimi i pastër i gjelbër

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi