Bluelab pH Probe Storage Solution 100ml


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve£12.00

Përshkrim

Zgjidhja perfekte për të ruajtur dhe hidratuar sondat ose stilolapsat tuaj të pH Bluelab
  • Përmban 100 ml/3,3 fl oz
  • E përputhshme për t'u përdorur me stilolapsa pH Bluelab, stilolapsa pH të tokës Bluelab, sonda pH Bluelab dhe sonda pH të dheut Bluelab

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi