Ngrohës ushqyes BOYU


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve£11.00

Përshkrim

Ngrohësit zhytës BOYU kontrollohen plotësisht në mënyrë termostatike dhe janë ideale për ngrohjen e rezervuarëve të lëndëve ushqyese.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi