Cop Chop - Rrjeta e Raftit të Thatë Jumbo 8 Niveli


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve£20.00

Përshkrim

Kjo rrjetë tharëse me shumë shtresa është projektuar për t'u varur në një tendë rritjeje ose në dhomën e rritjes për të tharë lulet ose barishtet e tyre. Me 8 nivelet e tij ka shumë hapësirë ​​për të përhapur rendimentin për të arritur rrjedhjen maksimale të ajrit dhe madje edhe tharjen.

Raft tharëse me 8 nivele në një çantë transporti të përshtatshme dhe diskrete. Paloset sheshtë për ruajtje. Rrjeti i imët me rrjetë jep një tharje të këndshme edhe.

  • Vjen me çantën e dorës!
  • 160 cm x 55 cm.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi