Fast Green Hand Clean - 124ml pastrues dore/veglash


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve£18.50

Përshkrim

Fast Green Hand Clean është spërkatja e parë dhe e vetme pastrues i këtij lloji!

Një produkt organik i certifikuar, ky pastrues i dobishëm duarsh garanton heqjen e çdo rrëshire të bezdisshme të gishtit, pa pasur nevojë për sapun ose ujë. Me 1000 spërkatje për shishe, një formulë shumë të përqendruar dhe përdorime të shumta, ky produkt i dobishëm është i domosdoshëm në një dhomë rritjeje.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi