BIMË E PESHQIT TILAPIA USHQIMI I PESHQIT


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve£10.90

Përshkrim

Ky ushqim peshku është për Tilapia dhe Krap si dhe peshku i kuq. Është i balancuar për rritje të shëndetshme dhe përmban përbërës natyralë. I përshtatshëm për peshq të ngrënshëm.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi