Garden King Sticky Zipper - 2m


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve£11.50

Përshkrim

Garden King Sticky Zipper 200cm x 7cm

• Të qëndrueshme
• Vetë ngjitëse
• Krijoni akses të lehtë në zonat e rritjes
• E përkryer për krijimin e dyerve me zinxhir
• E thjeshtë dhe e lehtë për t'u përdorur

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi