Garden King çanta me vulë me vakum 10 Paketë


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve£14.99

Përshkrim

Çanta ruajtëse me vakum Garden King, perfekte për të kursyer hapësirë! 10 thasë për pako! Thjesht mbyllni çantën në pjesën e sipërme dhe përdorni një fshesë me korrent për të hequr ajrin nga çanta!

E disponueshme në 3 madhësi të ndryshme:

  • 40 x 60 cm
  • 60 x 80 cm
  • 80 x 100 cm

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi