GREEN MAN SYSTEMS - 750L FLEXITANK


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve£340.00

Përshkrim

E kompletuar plotësisht dhe gati për t'u lidhur me trurin tuaj të Sistemit Green Man, duke përfshirë një pompë uji Sicce 1350 pa zhurmë me prizë unike të lidhjes.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi