Pompë me infuzion ajri me prodhim të lartë buxhetor Zhurmë e ulët 60L/Min


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve£64.90

Përshkrim

Hailea ACO-9820 – Pompë ajri super e heshtur

Kjo pompë unike ka një sistem të dyfishtë të lagështirës dhe funksion të thithjes së zhurmës që jep performancë të lartë me funksionim super të heshtur.
Shiritat e dyfishtë të rrjedhës prodhojnë një sasi të madhe ajri me presion shumë të lartë.
Pompa ka gjithashtu një dizajn të plotë të papërshkueshëm nga uji, kështu që nuk ka nevojë për ndonjë strehë dhe kështu tërheq gjithmonë ajër të pastër.
Kompleksi me 10 drejtime i përfshirë

• Prodhimi: 60L/min
• Fuqia: 35w
• Zhurma: <40dB
• Tensioni: 110/220V
• Pesha: 5.6 kg
• Frekuenca: 50/60Hz
• Përmasat: 243×186×201mm
• Presioni: >0.03Mpa

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi