Prerëse tubash me detyrë të rëndë


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve£10.50

Përshkrim

Prerëset tona të tubave me detyrë të rëndë mund të presin pa mundim pothuajse çdo tub ujitjeje. Falë teheve të tyre të sakta, gjithmonë do të keni një prerje të pastër dhe të saktë.

Për përdorim me tuba LDPE dhe PVC. Prerje deri në 32 mm diametër.

Pranvera e ngarkuar për lehtësi, do t'i shihni si të thjeshta për t'u përdorur edhe gjatë prerjes së tubave të trashë.

Me një shtresë rezistente ndaj korrozionit, një dorezë alumini, ato janë krijuar për të qëndruar në çdo hapësirë ​​rritjeje.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi