Kingfisher 9 Dial Spray Lance


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve£9.00

Përshkrim

Shtezë spërkatëse me 9 numra me dorezë kapëse me jastëk, çelës ndezës dhe fikjeje dhe lidhës i zorrës. Ideale për ujitje të koshave të varura.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi