Maxibright Daylight LED 1030W 2.3 umol/J Grow Light


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve£950.00

Përshkrim

Më shumë lule, më pak fuqi. LED DAYLIGHT 1030W ka një goditje të madhe. Me një PPF prej 2369 μmol/s, efikasitetin e instalimeve prej 2,3 μmol/J dhe të gjitha veçoritë që ju keni dashur për pajisjet tona LED, duke përfshirë një dimmer në distancë, mbrojtje IP65 për performancë të papërshkueshme nga uji, përputhshmëri me iLink dhe dizajn të hollë. Me kapëse 10x me fuqi të lartë në shufra, kjo LED nuk është për t'u parë shumë nëse dëshironi të shtoni edhe më shumë dritë me spektër të plotë në dhomën tuaj të rritjes!

• Prodhimi i dritës me spektër të plotë
• Çipat Osram dhe Lumileds LED
• Përfshin dimmer në distancë
• Fuqia 25% - 50% - 75% - 100%.
• Lulëzimi i përmirësuar me dritë të kuqe të shtuar
• Ideale për një sipërfaqe deri në 1.8mx 1.8m
• Vrapim i ftohtë
• Efikasitet energjetik, prodhim i ulët i nxehtësisë
• Nuk ka tifozë ose pjesë lëvizëse, vrapim i heshtur
• Mbulim i jashtëzakonshëm me dritë uniforme
• Përmirësimi i depërtimit të dritës
• Asamble me një person
• Jetëgjatësia 50'000 orë
• Prizë dhe luaj
• Kontrolloni njësi të shumta me teknologjinë iLink
• Përmasat: 1119.6 x 1065.5 x 80mm
• Kllapa varëse të lehta për t'u përdorur
• Dizajn i lehtë i hollë
• Kapëse e lehtë në shufra
• Mbrojtje për hyrjen IP65

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi