Maxibright Daylight LED 480W Pro 2.8umol/J (2nd GEN) Grow Light


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve£585.00

Përshkrim

Më shumë lule, më pak fuqi Teknologjia e ndriçimit LED ka evoluar me hapa të mëdhenj gjatë dekadave të fundit. Ndërsa teknologjia ka përparuar, po ashtu edhe pritshmëritë e prodhuesit për performancën. Me një dalje me spektër të plotë PAR dhe një prodhim total të lartë, DAYLIGHT 480WLED PRO Grow Light siguron që rritja me LED do të bëjë përshtypje mbështetësit më të vendosur HPS

• Prodhimi i dritës me spektër të plotë
• Çipat Osram dhe LUMLED LED
• Përfshin dimmerin në distancë 25% - 50% - 75% - 100% fuqi
• Lulëzimi i përmirësuar me dritë të kuqe të shtuar
• Ideale mbi një sipërfaqe 1.2mx1.2m
• Vrapim i ftohtë
• Efikasitet energjetik, prodhim i ulët i nxehtësisë
• Nuk ka tifozë ose pjesë lëvizëse, vrapim i heshtur
• Mbulim i jashtëzakonshëm me dritë uniforme
• Përmirësimi i depërtimit të dritës
• Asamble me një person
• Jetëgjatësia 50'000 orë
• Prizë dhe luaj#
• Kontrolloni njësi të shumta me teknologjinë iLink
• Përmasat: 941.6 x 900 x 81.2 mm
• Kllapa varëse të lehta për t'u përdorur
• Dizajn i përmirësuar i lehtë dhe i hollë
• Klip i lehtë i përmirësuar në shufra
• Mbrojtja e përmirësuar e hyrjes IP65

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi