Drita e Rritjes me Rrip LED Maxibright me e kuqe të largët 60W


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve£155.00

Përshkrim

Më shumë lule, më pak fuqi . Përshtateni mirë spektrin tuaj të dritës me shiritin mendor të zhdërvjellët DAYLIGHT 60W. Lidhuni me lehtësi me pajisjet ekzistuese LED DAYLIGHT 480W dhe 660W duke përdorur kllapat e përfshira ose varni në mënyrë të pavarur për opsione ndriçimi vërtet të personalizueshme. Me efikasitet 2,3μmol/J dhe fuqi dalëse 60W, LED DAYLIGHT60W me Kuqe të Largët nuk është aspak i përshtatshëm për çdo kultivues të zgjuar.

• 60W LED e kuqe e largët
• Çipa të kuqe LED Osram
• Lidheni me pajisjet e ndriçimit LED DAYLIGHT (480W/660W) ose përdorni në mënyrë të pavarur
• Plug dhe luaj: Drejtues i brendshëm LED
• Vrapim i ftohtë
• Efikasitet energjetik, prodhim i ulët i nxehtësisë
• Nuk ka tifozë ose pjesë lëvizëse, vrapim i heshtur
• Jetëgjatësia 30'000 orë
• Kllapa varëse të lehta për t'u përdorur
• Dizajn i lehtë i hollë
• Mbrojtje për hyrjen IP65
• Përmasat:1131.5x46.2x40.3mm

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi