Llambat me natrium Osram SON T Plus


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve£18.65

Përshkrim

Llambat e rritjes Osram Son-T-Plus janë llamba të lulëzimit me specifika të larta të cilat ofrojnë rreth 3-4% më shumë dritë (lumen) sesa llambat e nivelit fillestar të natriumit. E disponueshme në 250w, 400w dhe 600w.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi