Ballast dixhital me dimmable Parlux 1000W


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve£159.00

Përshkrim

I përshtatshëm për ata që kërkojnë atë fuqi shtesë. Çakëlli dixhital i zbehtë 1000 vat Parlux është zgjedhja ideale. Për të prodhuar produktin e lartë që kërkojnë disa kultivues me një çmim të arsyeshëm.

  • Peshë e lehtë dhe vrapim i heshtur
  • Katër cilësime të daljes - 600W, 750W, 1000W, Super Lumens
  • Fillimi i butë dhe Mbrojtja termike
  • Funksionon llambat me natrium me presion të lartë HPS dhe MH Metal Halide
  • E montueshme në mur

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi