Propagator buxhetor - 58 x 39 x 23 cm


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve£6.25

Përshkrim

Përhapësi i buxhetit 58cm x 39cm x 23cm Përhapës me kosto të ulët, fleksibël buxhetor me ajrim. Ideale për kultivuesit në shkallë të gjerë për shkak të kostos së ulët dhe aftësisë për të vendosur një tabaka të plotë me kube prerjesh dhe farash.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi