Shtyllat e bimëve me kurriz 150 cm ekstra të trasha 16 mm (10 paketë)


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve£8.00

Përshkrim

Me kreshtë për mbërthim dhe stabilitet më të madh. Këto shtylla bimësh të forta dhe të qëndrueshme u ofrojnë bimëve tuaja të lulëzuara mbështetjen e nevojshme për të mbrojtur edhe degët më të rënda.

Mbajeni dhomën tuaj të rritjes të lirë nga insektet dhe insektet që mund të fshihen, ose të çelin nga zgavrat e kallamave të bambusë.

Këto shtylla të bimëve me kurriz janë të lehta për t'u përdorur, të qëndrueshme dhe higjienike. Bërë nga alumini i veshur me PVC.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi