Litar kërpi natyral ShedMates Heavy Duty 55m


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve£4.45

Përshkrim

E shkëlqyeshme për punë rreth kopshtit dhe në shtëpi, duke përfshirë artet dhe zanatet.

  • Gjatësia: 55 m.
  • Trashësia 5 mm (përafërsisht).

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi