SHOGUN silic


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve£5.00

Përshkrim

Karakteristikat kryesore:

• Përmban silikat kaliumi të koncentruar dhe shumë të rafinuar
• Nëse përzihet sipas udhëzimeve, mund të formojë acid silicik të qëndrueshëm në tretësirën tuaj ushqyese për përfitime të shumta bimore
• Rrit aftësinë e bimëve për t'u përballur me nxehtësinë dhe stresin
• Rrit rezistencën e bimëve ndaj sëmundjeve dhe invazionit të dëmtuesve
• Shkalla e pamposhtur e hollimit të industrisë për një produkt silikoni

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi