Teh të lakuar krasitëse precize çeliku inox


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve£5.00

Përshkrim

Dizajni ergonomik dhe i lakuar lejon prerje të sakta dhe të sakta
çelik inox i cilësisë së lartë
Tehe të mprehta brisk
Rehati maksimale me doreza të buta
Pranvere e ngarkuar
E përkryer për krasitje dhe prerje

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi