URBAN BUDDY 240w LED Quantum Board - Bloom Spec


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve£300.00

Përshkrim

Dizajni kompakt dhe i ftohur pasiv i aluminit i Urban Buddy ju lejon të maksimizoni hapësirën tuaj të rritjes. Për shkak të efikasitetit të lartë energjetik, Urban Buddy lëshon nxehtësi pothuajse zero, që do të thotë se nuk ka kondicioner dhe distancë më të afërt me bimët tuaja krahasuar me ndriçimin tradicional HID.

Me fjalë të thjeshta, kjo do të thotë që ju mund të rritni më shumë, dhe bimë më të mëdha!

Ne përdorim vetëm çipat më të mirë LED të disponueshëm, prandaj zgjedhim Samsung & Epistar për të ofruar dritën tonë të bardhë super të ngrohtë, dritën e kuqe, çipat LED ultravjollcë dhe infra të kuqe. Ne jemi kaq të sigurt për cilësinë e ndërtimit, ne ofrojmë një garanci 3-vjeçare falas me të gjitha dritat tona.

Shijoni rezultate të lehta, shpërthyese dhe një reduktim të madh në faturat tuaja të energjisë, me LED-të e bordit kuantik Urban Buddy. Shihni veçoritë tona kryesore më poshtë.

Karakteristikat kryesore
• I disponueshëm në 3 spektra: Veg, Bloom & Dual Spec!
• Shtuar UV & Infrared për rritje të shtuar dhe vajra esencialë!
• Dizajn i lehtë, me ftohje pasive.
• Super efikas në energji
• Varje e lehtë
• Plotësisht i zbehtë
• Zinxhiri i lidhur!

Çfarë përfshihet?
• Pllakë kuantike LED Urban Buddy 240w
• Shofer Meanwell 1 x 240w
• 1 x dimmer furnizimi me energji elektrike
• 1 x prizë prizë dhe lidhje dimmer
• 1 x paketë e varur e lehtë

Specifikimet teknike
• Fuqia: 240W
• Gama e tensionit: 48V
• PPDF: 2.40 Umol/J
• Përmasat: 25" x 7.68"
• Lartësia e rekomanduar e montimit: 20-32"
• Vlerësimi IP: Vlerësimi IP65

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi