Lentet e dhomës së rritjes LUMii


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve£9.90

Përshkrim

Lentet LUMii Grow Room janë krijuar për të ndryshuar dritën portokalli të llambave HPS, për të qenë si drita natyrale e ditës. Kjo ndihmon në identifikimin e dëmtuesve dhe sëmundjeve dhe ju lejon të shihni dhe të punoni më lehtë - të gjitha pa pasur nevojë të fikni dritat e rritjes.

  • I lehte dhe i rehatshem
  • Zvogëloni shkëlqimin nga ndriçimi i rritjes
  • Lentet korrigjuese të nuancave

Informacion shtese

Madhësia: Një madhësi

    Ju gjithashtu mund të pëlqeni

    Shikuar së fundmi