Kravatë Soft Garden King 10M


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve£2.49

Përshkrim

Kjo lidhëse e butë e kopshtit është ideale për të ndihmuar pemët dhe bimët e rënda frutore. Është i fortë, fleksibël, i shpejtë dhe i lehtë për t'u lidhur pa shkaktuar asnjë dëm.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi