Filtrat e karbonit Rhino Pro


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve£50.00

Përshkrim

Rhino është prodhuesi kryesor në botë i filtrave të ajrit: pse të kënaqeni me më pak? Ky model i nivelit të lartë përdor karbon australian RC-412 për të kapur grimcat e aromës përpara se ato të ikin nga dhoma juaj e rritjes.

Rhino Pro përmban një kon vorbull në bazën e tij për të rrotulluar dhe shpërndarë në mënyrë të barabartë rrjedhën e ajrit - duke hequr qafe aromat në mënyrë më efikase se kurrë.

  • Shtresë e lehtë alumini;
  • Shtrat karboni 50mm RC-412;
  • Rrjetë e personalizuar me 51% zonë të hapur për rrjedhje superiore të ajrit;
  • Jetëgjatësia 2-vjeçare;
  • I përshtatshëm për vëllime ajri deri në 3600 m³/h.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi